Godło Polski na tle Notariusza w Czeladzi

Notariusz Anna Muzyk oferuje usługi notarialne również w Czeladzi

Kancelaria Notarialna Anna Muzyk

Notariusz Anna Muzyk spisująca dokument
ikona spisywania aktów notarialnych i innych dokumentów w kancelarii

Dokumenty takie jak akt poświadczenia dziedziczenia czy akt notarialny może sporządzić jedynie notariusz. Czeladź to miasto zlokalizowane w obszarze działania Kancelarii notarialnej Anna Muzyk, oferującej czynności notarialne, a więc czynności, którym strony są obowiązane lub pragną nadać formę notarialną. Siedziba Kancelarii znajduje się w Dąbrowie Górniczej, lecz jej obszary działania obejmują również okoliczne miejscowości, w tym Czeladź. Dojeżdżający do nas klienci mogą skorzystać z bezpłatnego parkingu, na którym znajdują się także dwa miejsca dla osób niepełnosprawnych.

Czynności notarialne

Dzięki profesjonalnemu podejściu, przejrzystych zasadach i rozbudowanej ofercie nasza Kancelaria cieszy się bardzo dobrymi opiniami wśród klientów z Czeladzi i okolic. Zgodnie z art. 79 ustawy z dnia 14 lutego 1991 roku – Prawo o notariacie, Kancelaria notarialna w Czeladzi zajmuje się sporządzaniem:

  • aktów notarialnych,
  • aktów poświadczenia dziedziczenia,
  • poświadczeń (np. zgodności kopii z oryginałem),
  • protestów weksli i czeków,
  • projektów aktów, oświadczeń i innych dokumentów,
  • wypisów, odpisów i wyciągów dokumentów,
  • innych czynności wynikających z odrębnych przepisów

Notariusz Anna Muzyk zajmuje się także spisywaniem protokołów, podejmuje czynności związane z zarządem sukcesyjnym przedsiębiorstwem osoby fizycznej, składaniem wniosków o wpis do księgi wieczystej, przyjmowaniem na przechowanie dokumentów, e-danych, pieniędzy i papierów wartościowych oraz podejmowaniem czynności w zakresie europejskiego poświadczenia spadkowego.

Ikona Pióro - do podpisywania w kancelarii notarialnej

Kancelaria notarialna o szerokim zasięgu działania - także w Czeladzi

Kancelaria notarialna Anna Muzyk dokonuje czynności notarialnych w siedzibie Kancelarii, czyli w Dąbrowie Górniczej, a także w innych miejscach, jeśli przemawiają za tym szczególne okoliczności lub charakter czynności. Wszelkich informacji na temat dokonywanych czynności notarialnych udzielamy bezpłatnie. Zapraszamy do kontaktu mailowego, telefonicznego lub osobistego w celu uzyskania szczegółów. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania, wyjaśnimy, na czym polega sporządzenie aktu notarialnego i przekażemy informacje o opłatach.

Godziny urzędowania kancelarii

Poniedziałek

11:00 - 18:00

Wtorek, Środa, Czwartek

9:00 - 17:00

Piątek

8:00 - 15:00

Istnieje możliwość dokonania czynności poza godzinami urzędowania Kancelarii, w tym także w dni wolne od pracy - po wcześniejszym uzgodnieniu.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu. Kancelaria odpowie na wszystkie Państwa pytania dotyczące czynności notarialnych.

Nasz obszar działalności to nie tylko Czeladź, ale także Sosnowiec, Będzin, Dąbrowa Górnicza, Sławków, Sarnów oraz inne pobliskie miejscowości.

ikona siedziba - kancelaria notarialna Dąbrowa z usługami także w Czeladzi KANCELARIA NOTARIALNA NOTARIUSZ ANNA MUZYK
ul. Majakowskiego 32/2 41-300 Dąbrowa Górnicza
I piętro, wejście od podwórza, pierwsza klatka od strony ulicy Majakowskiego
ikona e-mail - kontakt do Notariusza w Czeladzi i Dąbrowie Górniczej TELEFON: (32) 411 36 28 TEL. KOMÓRKOWY: 502 354 895 lub 731 138 439
E-MAIL:
Pozostałe dane kancelari notarialnej NIP: 644 336 74 12 REGON: 367933954
Numer rachunku bankowego: 92 1050 1272 1000 0092 4548 5157 ING Bank Śląski S.A.